Galerilerde Ara Galerilerde Ara :
Resimleri Oylayın  Resimleri oylamaya başlayın!

SC Galeri > Kavga dövüş boşandılar
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58


DENISE RICHARDS- CHARLIE SHEEN
Bir zamanlar Hollywoodun en gözde çiftlerinden biriydi onlar. Evliliklerini iki çocukla taçlandırdılar. Ama ilişkileri bozuldu. Sheen ile Richardsın boşanması da bir türlü bitmeyen bir kavgaya dönüştü.


Arkadaşınla Paylaş :
Yorum Yaz
Ad Soyad :

54.205.236.46
Galeriden Açıklamalar
Yıldızların peri masalı gibi başlayan aşkları bazen hiç beklenmedik şekilde sonuçlanabiliyor. İşte magazin basınında önce mutluluk pozlarıyla ardından olaylı boşanmalarıyla yer alan ünlü isimler...
SİBEL CAN- HAKAN URAL
Sibel Canın şöhret basamaklarını hızla tırmandığı bir dönemde sürpriz bir kararla ve gizlice evlenmişti Can ve Ural.Zaman içinde iki çocukları da oldu. Ama evlilikleri yürümedi. Boşanma sürecinde de magazin basının gündeminden hiç inmedi ikili.

İki yetişkin kızlarına rağmen evlilik bitti. Neco zaman zaman olayın getirdiği gerginlik yüzünden basına sert tepkiler verse de boşandığı eşi Oya Hanım sakinliğini korudu.
Canın bir dönemin önde gelen mankenlerinden Karahan Çantay ile ilişki yaşadığı bile iddia edildi. Magazin basını Canın şöhretinin ilk gününden bu yana olduğu gibi yine her adımını takip etti. Çift sonunda boşandı. Ama Hakan Uralın adı Sibel Canın ikinci eşi Sulhi Aksütten boşanacağı iddiaları ortaya atıldığı dönemde yeniden gündeme geldi. Canın evindeki kasayı boşalttığı şeklindeki sözlere Sulhi Aksüt "n olmadığını belirtmek için mahkemeye sunduğu savunmasında sarf ettiği sözler, Hakan Ural’ı çılgına çevirdi. Sibel Can Ural, “Sibel’in parasında gözüm olsaydı, eski eşi Hakan Ural’a boşanırken 500 bin dolar ödemezdim. Sarıyer’deki annemin evini Hakan Ural’a vermezdim” deyince Ural da böyle bir para almadığını iddia etti.
Sibel Can şu sıralarda ikinci eşi Aksütten de boşanmak üzere.

BÜLENT ERSOY -ARMAĞAN UZUN
Evlilikleri kadar boşanmaları da gürültülü olan ünlülerden biri de Bülent Ersoy ve jüris olduğu yarışmanın katılımcılarından eşi Armağan Uzun.

Evlilik töreni günlerce basında yer alan Ersoy, tam sakin bir evlilik sürmesinin beklendiği dönemde eşinin genç bir kızla sarmaş dolaş görüntülenmesi üzerine dikkatleri yine üzerine çekti.
Ersoy eşinin sadakatsizliğini öne sürerek boşanma davası açarken Uzun bir gece alkollü olarak yakalandığı kameralara "onu seviyorum ama kafamda soru işaretleri var" dedi. Çiftin çok konuşulan evliliği yine çok konuşulan bir boşanmayla tarihe karıştı.
DENISE RICHARDS- CHARLIE SHEEN
Bir zamanlar Hollywoodun en gözde çiftlerinden biriydi onlar. Evliliklerini iki çocukla taçlandırdılar. Ama ilişkileri bozuldu. Sheen ile Richardsın boşanması da bir türlü bitmeyen bir kavgaya dönüştü.

İlk kavga çiftin iki kızının velaleti yüzünden çıktı. Sonunda çocukların velayeti annelerine verildi. Ama boşandıktan bir süre sonra Richardsın Sheenin spermleriyle hamile kalmak istediği iddia edilince ortalık bir kez daha karıştı.
Bir dönem magazin basınında Sheenin eski eşi Denise Richardsın annesine hakaret içeren mailler gönderdiğ ide konuşuldu. Kanlı- bıçaklı olan çift sonunda duruldu. Sheen yeni bir evliliği adım attı ve bu evlilikten bir çocuk sahibi oldu.
Efsane Beatles grubunun üyelerinden Paul McCartney ile Heather Millsin boşanma davası da tüm dünya medyasının dikkatini çekti. Çift bir süre basın aracılığıyla birbirine hakaret etmeyi sürdürdü.
Hatta Heather Mills katıldığı bir TV programında kelimenin tam anlamıyla kendini kaybetti. Evliliğinin bitmesi konusunda McCartneyin ilk evliliğiden olan 36 yaşındaki modacı kızı Stella Mc Cartneyi suçlayan Mills "Üvey kızım bana öylesine şeytani şeyler yaptı ki. Başından beri beni benimseyemedi ve evliliğimizin bitmesi için her yolu denedi" diye konuştu. Mills üvey kızını suçladı.
Sonunda çift boşandı. McCartney bu boşanma için Millse 60 milyon dolar tazminat ödedi. Sular duruldu her ikisi de kendi hayatını yaşamaya başladı.
TUĞÇE KAZAZ- YORGO SEİTARİDİS
Ünlü manken Tuğçe Kazazın Yunan aktör Yorgo Seitaridis ile evlenmesi başlı başına bir olay yarattı.

Kazaz, sevdiği adam için memleketini, adını, hatta dinini bile değiştirdi. Tam her şey durulmuşken eşinin Kazazı bir şarkıcıyla aldattığı haberleri çıktı.
Bir dönem Türkiyeye neredeyse hiç gelmeyen Kazaz, sık sık İstanbula gelmeye başladı.. Önce aldatma iddialarını yalanladı. Sonra kendisi de bir başka erkekle yakalandı. Kazaz ve Seitaridis evliliği sona erdi.
BRITNEY SPEARS- KEVIN FEDERLINE
Pop müziğin çılgın kızı Britney Spears ile eşi Federlineın boşanması da olaylı oldu.

Çift önce çocukların velayeti için birbirine girdi. Sonra Federlineın Spearstan para kopartmak istediği ileri sürüldü.
Son olarak Federline, elinde kendisi ve Spearsın seks kasetleri olduğunu bunu internette yayınlayacağını açıkladı. İşte o zaman büyük gürültü koptu. Sonunda Spears yüklü bir tazminat vererek eski eşinden boşandı.
KIM BASINGER- ALEC BALDWIN
Hollywoodun iki ünlü yıldızının boşanması da epey olaylı olmuştu. Hatta Baldwin bu maceralı boşanmayı bir kitap haline bile getirdi.

Bu kitaba göre çiftin arasındaki ilk önemli tartışma kızları İrelandı nerede yetiştirecekleri konusunda yaşandı. Baldwin Long Island dedi, Basinger ise Los Angeles. Sonunda Basinger, çocuğu için California`yı terk etti ve böylelikle yasal savaş başladı.
ESRA AKKAYA- KUDRET SABANCI
İşte Türkiyede magazin gündeminin en çok konuşulan ihanet ve boşanma olaylarından biri. Bu kez kahramanlar oyuncu Esra Akkaya ile eşi yönetmen Kudret Sabancı.

Sabancı yönettiği Aliye adlı dizinin başrol oyuncusu Sanem Çelik ile bir çay bahçesinde öpüşürken yakalanınca Akkaya ile olan evliliği de çatırdadı.
Aldatma olayının ardından basına açıklama yapan Akkayanın yakın arkadaşı Berna Laçin de olaya karıştı. Çift kısa sürede boşandı.
NECO - OYA GERMEN
Türk pop müziğinin ustalarından Neco ile eşinin boşanması da magazin gündemini uzun süre meşgul etti.

Neconun kendisinden çok genç bir kadınla aşk yaşadığı haberleri ortaya çıkınca çift ayrılık kararı aldı.
Üstelik bu savaş pek de kısa sürmedi. Baldwin bu boşanma savaşında bir kez öfkesine yenilip velayetini almak için uğraş verdiği kızına "düşüncesiz küçük domuz" bile dedi. Aktör bir ara yaşadığı bunalım yüzünden kendini öldürmeyi düşündüğünü de kitabında itiraf etmişti. Basinger ve Baldwin boşandılar ve artık ortalık kelimenin tam anlamıyla "süt- liman:"
PINAR ALTUĞ- UMUT ELÇİOĞLU
Oyuncu Pınar Altuğ 2000 yılında hayatını umut Elçioğlu ile birleştirdi.

Gecelerde birlikte boy gösteren çiftin mutluluğu Umut Elçioğlunun askere gitmesiyle bozuldu. Pınar Altuğ, eşini Tony Teodoridis ile aldattı.
İhanetin gün ışığına çıkması ile boşanma kararı alan Umut Elçioğlu ve Pınar Altuğ, mal paylaşımı konusunda da çeşitli anlaşmazlıklar yaşadı. Eski karı-koca şimdilerde birbirlerinin ismini bile anmıyor...
YÜKSEL AK- ŞENOL İPEK
Pooyumların iki ünlü mankeni Yüksel Ak ve Şenol İpek boşanma davasının daha ilk dakikalarından itibaren basının gündeminde ilk sıraya oturdu.

Podyumların en gözde çiftlerinden Yüksel Ak ve Şenol İpek podyumda gerçekleştirilen düğünle 2002 yılında evlendi.
Çiftin mutluluğu manken Çağla Şıkelin, İpek e gönderdiği tost mesajı ile sarsıldı.
Gıpta ile bakılan ünlü çift İzmir 6. Aile Mahkemesinde görülen boşanma davası ile yollarını ayırdı.

TAMER KARADAĞLI- ARZU BALKAN
Oyuncu Tamer Karadağlı, kendisi gibi oyuncu olan Arzu Balkan ile Çırağan Sarayında gerçekleştirilen düğün töreni ile 2002 yılında dünya evine girdi.

Bu evlilikten Zeyno isminde bir de kızları olan çiftin mutluluklarına Tamer Karadağlının adının da karıştığı aşk haberleri gölge düşürdü.
Karadağlının dizideki rol arkadaşı Deniz Uğur ile yaşadığı aşkın resmi olarak ortaya çıkmasından sonra Arzu Balkan, açtığı boşanma davası ile eşinden ayrıldı.
ROMAN ABRAMIÇ- IRINA ABRAMOVIÇ
Tüm dünyanın sonuna kadar meraklı gözlerle izlediği boşanma davalarından birinin kahramanları da onlardı.

Dünyanın en zengin işadamlarından biri olan Abramoviç, genç sevgilisi Daria Zhukhova uğruna eşi İrinadan boşanacağını açıkladı.
Bu dava aslında kavga-gürültüsünden çok parasal yönüyle ilgi çekti. Ünlü işadamı İrinaya boşanmak için servet değerinde tazminat verdi.
WOODY ALLEN- MIA FARROW
Ünlü yönetmen Woody Allenın Mia Farrow ile mutlu bir evliliği ve bir çok evlatlık çocuğu vardı.

Zaten ne olduysa bu yüzden oldu. Allen, evlatlığı Soon Yiye aşık oldu.
Farrowdan ayrıldı ve Soon Yi ile evlendi.
PAMELA ANDERSON- TOMMY LEE
Çılgın müzisyen- oyuncu evliliklerine çarpıcı bir örnek Lee ile Andersonın evliliği... Anderson ile Motley Crue grubunun davulcusu Tommy Lee tanıştıktan sadece 5 ay sonra Meksikada bir kumsalda düzenlenen törenle evlendi.

Çiftin evliliği hakkında ortalıkta öyle çılgın söylentiler dolaşıyordu ki.. Bazılarına göre şehir efsanesi olan bu söylentilere göre çift, Los angelesteki evlerinde Rock müzik sanatçısı Tommy Leenin piyanosunun üzerine tavandan aşağı bir salıncak asmış. Tommy Lee, piyanosunun başında Rock müziğine yeni parçalar kazandırırken Pamela anderson da çırılçıplak salıncakta sallanıyormuş.
Çiftin ilk çocuğu Brandon 1996 yılında dünyaya geldi. Bir yıl sonra da ikinci çocukları Dylan. Bir süre sonra ise Pamela Anderson, kocasının ona şiddet uyguladığını ileri sürerek boşanma davası açtı.
Karı koca boşandı, sonra tekrar evlendi. Üstelik bu üç kez tekrarlandı. Sonunda tamamen ayrıldılar. Hatta geçen yılki bir ödül töreninde Andersonın iki eski kocası Tommy Lee ve Kid Rock, seksi yıldız yüzünden birbirlerine girdiler.
LIZA MINELLI-DAVID GUEST
Hollywoodun en çok konuşulan ve uzun süren boşanmalarından birinin kahramanları da Liza Minelli ile David Gest... Üç yıl boyunca birbirlerine çamur atmaktan boşanamayan çiftin bu süreçte attığı her adım da magazin basınında konu oldu.

Minelli ilk olarak dördüncü eşi David Gest`in alkollü olduğu bir gün kendisini dövdüğünü söylemiş ve 10 milyon dolarlık dava açmıştı.
Gest, şimdi de eşinin cinsel yolla bulaşan uçuk virüsü taşıdığını ileri sürdü. Minelli de Gest`ten geri kalmayıp kocasının kendisini çeşitli ilaçlarla zehirlemeye çalıştığını iddia etmişti. Çift sonunda boşandı.
ŞENAY AKAY- BUĞRA ÖZÇETİN
Best Model Of The World birincisi, Şenay Akay ailesinin tüm itirazlarına rağmen Buğra Özçivit ile evlendi.

Eşine olan aşkını sürekli dile getiren Akayın mutluluğu, Özçetinin Yasemin Hadivent ile görüntülenmesiyle son buldu.Çift, Şişli 1inci Aile Mahkemesinde görülen davayla yollarını ayırdı.
Şenay Akayın ikinci bir şansı vermeyeceğini açıkladığı Buğra Özçetin, ayrılıktan kısa süre sonra bu kez İzmirli bir güzelle görüntülendi. Özçetin ve Akay artık görüşmüyor...
BURCU ESMERSOY- MASSIMO CUSIMANO
Güzel spiker Burcu Esmersoyun evliliği kadar boşanması da uzun süre magazin basınına konu oldu. Eşi Massimo Cusimano onun uğruna memleketi İtalyaya terk edip Türkiyeye yerleşmişti ama bu evlilik uzun ömürlü olmadı.

Boşanma dedikoduları çıktığında önce bunları yalanladı Esmersoy.
Ancak kısa süre sonra tüm bu söylentilerin gerçek olduğu ortaya çıktı. Esmersoy ve Cusimano iki yıllık evliliğin ardından yollarını ayırdılar.
ONLARIN BOŞANMA SÜRECİ DE OLAYLI GEÇİYOR
İki kez karnındaki bebeği kaybeden Seren Serengil ile eşi Musa Aytunun boşanma süreci de olaylı geçecek gibi görünüyor.

Boşanma söylentilerinin çıktığı andan itibaren taraflar da basın aracılığıyla birbirlerinin özel dünyalarını açığa vurmaya başladılar.
Aytun, Serengilin kendi ailesinden para sızdırmak için bu yola başvurduğunu söylerken Serengil de "Ben Musayı tanıdığımda bir mağazada sırtında kumaş topları taşıyordu. Asgari ücretle çalışıyordu. Evlenince ona yüksek maaşlı iş buldum" dedi. Serengilin annesi de damadının kendi kredi kartlarıyla kumar oynadığını ileri sürdü. Bu karşılıklı iddia savaşının nasıl sonuçlanacağını zaman gösterecek.
RSS RSS
RSS Nedir, Nasıl Kullanılır?
Feed Reader Kullanımı
Rastgele
Görenler tanıyamıyor!
Görenler tanıyamıyor!

Spor bazen komiktir!
Spor bazen komiktir!

Skandal kadın soyundu
Skandal kadın soyundu

Kavgalı ünlüler
Kavgalı ünlüler

En Beğenilen Galeriler
02 Temmuz 200702 Temmuz 2007
02 Nisan 200702 Nisan 2007
02 Ağustos 200602 Ağustos 2006
01 Mayıs 200601 Mayıs 2006
01 Mart 200601 Mart 2006
"Zararlıları seviyorum"
"World Press Photo" ödülleri belli oldu
"Güzelliğim azalıyor"
"Evde sahnedeki gibi çekici değildi"
"Biz bir takımız"

RSS
sibel kekilli