Galerilerde Ara Galerilerde Ara :
Resimleri Oylayın  Resimleri oylamaya başlayın!

SC Galeri > Ağlayarak evlendirdiler
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47


Özyılmazelin Kerem Ertanla hayatını birleştirdiği gece kardeşi Ayşe de onun şerefine şarkı söyledi.

Arkadaşınla Paylaş :
Yorum Yaz
Ad Soyad :

54.242.200.172
Galeriden Açıklamalar
Her anne ve babanın hayalidir çocuğunun "mürüvvettini" görmek. Ve o gün gelip çattığında gelin ya da damat olan çocuğunun doğduğu günden beri bütün hayatı gözlerinin önünden "bir film şeridi gibi" geçer deyim yerindeyse. Hem onun "yuva kurduğunu" görmenin sevincini yaşar hem de biricik sevdiğinin artık kendi kollarından uçup gittigini hisseder...Ve çocuğu sevdiği adama ya da kadına sonsuza kadar "evet" derken kendini ne kadar zorlarsa zorlasın gözyaşlarını tutamaz... İşte o an anne- babanın ünlü ya da ünsüz olmasının hiçbir anlamı kalmaz. O an çocuğunun annesi ya da babasıdır o sadece. İşte gösteri dünyasının ünlüleri ve çocuklarının mürüvvetini gördükleri o anlar.
MEHMET ALİ ERBİL GÖZYAŞLARINI SAKLAMADIMehmet Ali Erbil, ilk evliliğinden dünyaya gelen kızı Sezini kısa bir süre önce Ispartaspor Onursal Başkanı ve işadamı Atakan Yazgan’ın oğlu Evrenle evlendirdi.Ama geceden akıllarda kalan en öneli ayrıntı, Erbilin düğünün bitiminde kızı Sezinle vedalaşırken döktüğü gözyaşları oldu.
HÜLYA KOÇYİĞİT TORUNUNUN MÜRÜVVETİNİ GÖRDÜTürk sinemasının ünlü yıldızlarından Hülya Koçyiğit, kızı Gülşahı genç yaşında evlendirmişti.
Büyük torunu Neslişah Alkoçlar da geleneği bozmadan 20li yaşlarının başında evlendi.
Koçyiğit ve Selim Soydan çiftinin kızı Gülşah ile Ender Alkoçların büyük kızı Neslişah; Conrad Otel ve Turcas Petrol’ün veliahtı Batu Aksoy’la hayatını birleştirdi.
KIZIMA İYİ BAK DAMATİbrahim Tatlısesin zaman zaman kameralar karşısında gözyaşı dökmesi alışıldık bir durum aslında. Ama kızı Melek Zübeydenin evlendiği gece akıttığı gözyaşları hepsinden farklıydı.
Tatlısesin Perihan Savaş ile beraberliğinden dünyaya gelen kızı Melek Zübeyde, Köşebaşı Restoranlarının sahibi Ali Akkaş ve Nihal Akkaşın oğlu Volkan Akkaş ile evlendi.
Kalabalık bir davetli topluluğunun katıldığı törende Tatlıses de Savaş da zaman zaman mutluluk gözyaşları döktü.
NEVET SONSUZA KADAR NEVETTürk sinemasının usta aktörlerinden Cüneyt Arkın, büyük oğlu Murat Cüreklibaturun mürüvvetini gördü.
Aijo Hotel`deki nikah töreninde babasının esprilerini sıralayan Murat Cüreklibatur davetlileri kahkahaya boğdu. Raimondo-Mukkades Cagnino çiftinin kızı Deniz ile evlenen Murat, "Deniz hanımı eş olarak kabul ediyor musunuz?" sorusuna bir dönem filmlerinde babasını konuşan seslendirme sanatçının vurgusuyla "Nevet Ediyorum" diyerek cevap verdi.
KIZININ ŞEREFİNE TÜRKÜ DE SÖYLEDİYıldız Tilbe çok sevdiği Sezen Aksu’nun adını verdiği biricik kızı Sezen Burçin Karahan’ı, Serdar Özden ile evlendirdi.
Yeditepe Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı son sınıfta okuyan çiftin düğününe, Tilbe’nin yakın dostları olan şarkıcılar Demet Akalın, Alişan ve Rober Hatemo da katıldı.
Gecenin başından sonuna kadar sahneden inmeyen ve hem akrabaları hem de dostlarıyla yakından ilgilenen Yıldız Tilbe, iki de türkü söyledi.
Tilbe gecenin geri kalanında da kızı ve damadıyla birlikte bol bol dans etti.
ÜNLÜ TÜRKÜCÜ DE OĞLUNU BÖYLE EVLENDİRDİÜnlü türkücü Mustafa Keserin, kendisi gibi müzisyen olan oğlu Emrah Keser, Kanal D Reklam Bölümü İdari İşler Sorumlusu Seda Ertaman ile hayatını birleştirdi.
Türkiye Spor Yazarları Derneğinde yapılan düğünde, genç çiftin nikahını, Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül kıydı. Sarıgül, nikahtan sonra evlilik cüzdanını geline verdi.
EROL EVGİN İKİNCİ KEZ KAYINPEDER OLDUTürk pop müziğinin ünlülerinden Erol Evgin önce kızı Elvanı sonra da oğlu Muratı evlendirdi.
Evgin, kendisi gibi müzisyen olan oğlu Muratın Elif Kuşçulu ile evlendiği gece hayatının en mutlu anlarından birini yaşadı.
FEDON DA OĞLUNUN MÜRÜVVETİNİ GÖRDÜÜnlü müzisyen Fedon da oğlu Theo Kalyoncunun düğününde hem hüzünlendi hem sevindi.
Theo ile Burcu Örün evlendiği gecede Alex,Hayko,Göknur,İskender Doğan ve Fedon da sahne aldı.Hem çok mutlu hemde buruk olduğu olduğu gözlenen Fedon konuklara müthiş bir müzik ziyafeti çekti.
BABASI KENDİNİ ZOR TUTTU, ANNESİ GÖZYAŞLARINA BOĞULDUÜnlü tiyatro sanatçıları Can Gürzap ile Arsen Gürzap kızları Elifi görkemli bir düğünle evlendirdi.
Elif Gürzap, Erhan İnanılıra evet derken babası Can Gürzap hüznünü gizlemeye çalıştı, annesi ise sevinç gözyaşlarını tutamadı.
ZEYNEP GELİN OLDUŞarkıcı Neco ile Oya Germenin büyük kızı Zeynep Özyılmazel, Çeşmede bir kır düğünüyle evlendi.
Özyılmazelin Kerem Ertanla hayatını birleştirdiği gece kardeşi Ayşe de onun şerefine şarkı söyledi.
Eşi Necodan bir süre önce ayrılan Oya Germen, o gece güzellikte kızlarıyla yarıştı.
Neco konuklarıyla tek tek ilgilendi.
MEMOLİ ERDİ MURADINATiyatro sanatçıları Mustafa Alabora ile Belüt Arımın oğlu Mehmet Ali Alabora hayatını Pınar Öğün ile birleştirdi.
Bir dizide canlandırdığı Memoli adıyla tanınan genç aktör hayatının en mutlu gecesini yaşarken anne ve babası da içleri biraz buruk da olsa bir an bile gözlerini oğullarından ayıramadılar.
FERDİ BABAFerdi Tayfur ile Necla Nazır’ın kızları Tuğçe, hayatını oto kiralama şirketi sahibi Tolga Ertuğrul’la birleştirdi.
Tayfur o gece kızını evlendiren her baba gibi biraz heyecanlı, biraz mutlu, biraz da buruktu.
KAÇARAK EVLENDİĞİ İÇİN EVLATLIKTAN REDDETMİŞTİÜnlü türkücü Mahmut Tuncerin kızı Zeynep sevgilisi Savaş Canbulata kaçarak evlendiği için Tuncer önce onu evlatlıktan reddettiğini açıklamıştı. Ama sonra baba yüreği dayanamadı. Aile dostlarının da araya girmesiyle kızıyla barıştı ve görkemli bir düğün yapıp onu telli- duvaklı sevdiği adama verdi.
HEMEN TORUN İSTEDİÜnlü oyuncu Nilgün Belgün, ikinci eşi İlhan Gencerden olan kızı Merve Genceri Berkan Demiralp ile evlendirdi
TİYATROCU AİLEYE SPİKER GELİNTiyatro sahnelerinin ünlü çifti Nevra ve Metin Serezlinin oğlu Murat, spiker Handan Güçyılmaz ile hayatını birleştirdi.
RSS RSS
RSS Nedir, Nasıl Kullanılır?
Feed Reader Kullanımı
Rastgele
Sigara karşıtı afişler
Sigara karşıtı afişler

Bu boksörü tanıdınız mı?
Bu boksörü tanıdınız mı?

04 Aralık 2007
04 Aralık 2007

Dünyanın en seksi olmayan kadınları seçildi
Dünyanın en seksi olmayan kadınları seçildi

En Beğenilen Galeriler
02 Kasım 200602 Kasım 2006
01 Kasım 200701 Kasım 2007
01 Kasım 200601 Kasım 2006
01 Haziran 200601 Haziran 2006
01  Eylül 200801 Eylül 2008
"Kimse beni arzulamıyor"
"Çocuk için babaya gerek yok"
"Cinayeti protesto" için soyundu
"Bu hayat bana göre değildi"
"Aslında çok utangacım"

RSS
sibel kekilli